>Verslo sritys

Jūsų valdomo verslo sritys

Rivile GAMA sistemos lankstumas, jos modulinė struktūra užtikrina, kad mūsų sprendimai nepriekaištingai veiktų įvairaus dydžio ir ūkio šakų įmonėse.

img

Didmeninė prekyba

Rivile GAMA“ efektyviai tvarko prekių apskaitą nuo jų užsakymo iki pardavimo. Analizuoja ir taip sumažina prekių poreikį. Gerina atsiskaitymus su kontrahentais.

img

Mažmeninė prekyba

Mūsų siūloma apskaitos sistema tinka kasos aparatams, kasos terminalų (POS) sistemoms, elektroninėms svarstyklėms. Tvarkant prekybą POS sistemomis atliekama taros, prekių grąžinimo apskaita.

img

Finansų apskaita

Rivile GAMA skirta buhalterinei apskaitai. Ja galima tvarkyti įmonių, valstybinių institucijų, bendrijų, fondų, ne pelno organizacijų apskaitą, skaičiuoti darbo užmokestį.

img

Gamyba

Gamybos modulis – tai puikus gamybos įmonėms skirtas įrankis, suteikiantis galimybę tobulinti diskretinės gamybos procesą, prognozuoti gamybos apimtis, medžiagų ir žaliavų poreikius.

img

Transportas ir logistika

Rivile GAMA sudėtyje integruoti transporto ir krovinių pervežimo moduliai. Tai leidžia tvarkyti automobilių kelionės lapus, vairuotojų atskaitomybę bei apskaityti dalinius pervežimus.

img

Statyba

Programa padeda efektyviai valdyti statybos projektus – nuo pasiūlymo parengimo, su juo susijusių išlaidų ir pajamų planavimo, vykdymo kontrolės iki sutarčių priėmimo–perdavimo aktų.