Rivile GAMA leidiniai

UAB „Fennecus“ rekomenduoja bendrovės „Rivilė“ programinę įrangą, apimančią buhalterinę, finansų ir verslo valdymo apskaitą.

Rivile GAMA tinklinis paketas

Rivile GAMA – tai integruota finansų apskaitos ir verslo valdymo programinė įranga, skirta kelioms darbo vietoms (tinkle) įvairaus dydžio įmonėse.

Rivile GAMA – tai aibė modulių, integruojamų į vieną informacinę sistemą. Iš jų galima sukurti konkretaus verslo poreikiams lanksčiai pritaikomą sprendimą. Be to, tokia programos sandara leidžia klientui įsigyti tik jam reikalingus modulius ir tik tiek, kiek jų reikia, t. y. sukomplektuoti kainos atžvilgiu optimalų sprendimą. Laikui bėgant sistemą galima plėsti kartu su įmone.

Paketas tinka kasos aparatams ir kasos teminalams (POS sistemoms), brūkšninių kodų skaitytuvams, duomenų kaupikliams, elektroninėms svarstyklėms. Palaiko logistikos įmonių, restoranų (kavinių), vaistinių ir pan. verslo procesus. Darbui tarp nutolusių darbo vietų numatytas tarpfilialinis ryšys.


Rivile GAMA mini

Jeigu apskaitą tvarkysite viename kompiuteryje ir Jums reikia daug analitinių galimybių ir funkcijų turinčios apskaitos sistemos, geriausias pasirinkimas – Rivile GAMA mini versija. Į ją įtraukti visi būtiniausi pagrindiniai apskaitos moduliai: branduolys, didžioji knyga, debetinės ir kreditinės operacijos, pirkimai, pardavimai, atsiskaitymai, operacijos su atsargomis, gamyba, vidinis prekių (medžiagų) judėjimas, ilgalaikis turtas. Jie užtikrina galimybę tvarkyti mažų ir vidutinių įmonių apskaitą ir valdyti verslą.

Prie Rivile GAMA mini versijos gali būti prijungiami papildomi moduliai:

  • atlygimų apskaita ir personalas;
  • dokumentų registras.

Atsiradus poreikiui kurti papildomas darbo vietas, visada yra galimybė pereiti nuo Rivile GAMA mini versijos prie tinklinio paketo Rivile GAMA.

Programos ypatumai
  • Lengva dirbti

Dirbti išmokstama greitai. Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja. Logiška programos struktūra ir aiškus išdėstymas palengvina įvairios kvalifikacijos darbuotojų darbą. Visur įdiegta kontekstinė (F1) pagalba ir vartotojo gidas.

  • Funkcionali

Patogus duomenų rūšiavimas ir filtravimas. Programuojami funkciniai klavišai. Vartotojas gali pats, be programuotojo pagalbos, papildyti ekraną savo laukais ir kaupti juose papildomus duomenis. Integruotas ataskaitų generatorius leidžia lengvai kurti naujas ataskaitas arba keisti esamas. Suderinama su „Microsoft Office“ programomis.

  • Saugi platforma

Sukurta naudojant modernias „Microsoft“ technologijas. Duomenų bazei vartotojas gali pasirinkti „Microsoft SQL“ arba „SAP SQL Anywhere“ serverį. Prieigą prie duomenų ir funkcionalumo kontroliuoja patikima vartotojo vardų ir slaptažodžių sistema.

  • Atitinkanti standartus

Nuolat atnaujinama. Visiškai atitinka galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymams ir Verslo apskaitos standartus (VAS).

img

Susidomėjote mūsų sistema?

Užsisakykite nemokamą pristatymą

Užsisakyti